Danka Šárková

Spisovatelka

Danka Šárková

Když autor obdivuje autora

Píšu zcela pravidelně, a dokonce se snažím často něco přečíst. Jenže láska, vtahy, nemoc, zvířátka a cestování jsou moje parketa, a tak v době volných chvilek sáhnu po knize zvané psychologická detektivka. Čím víc násilí, propletených postav a úplného zvrácení děje na konci, tím lépe. Naprosto dokonale mi moje čtenářské choutky uspokojí Kepler, Minier, Flynová a další.
Na poslední dovolené jsem četla další knihu od Bernarda Miniera. Obdivuji ho a se zrychleným dechem čtu jeho knihy. Těším se na každý nový román. Z pod slunečníku na lehátku jsem oznámila svému příteli: „Pořád dělám besedy, autogramiády a na žádné jsem zatím nebyla. To kdyby Minier měl besedu, tak jsem v první řadě.“
Asi po dvou týdnech po návratu z cest jsem kontrolovala program na veletrhu Svět knihy 2019. Chtěla jsem tam najít svoje jméno. Bylo tam. Jenže co bylo úžasné a pro mě skvělé😊. „Pan spisovatel“ – pro mě opravdu neuvěřitelná osobnost, tam byl také. V sobotu v 15 hod zavítal na veletrh knihy sám Bernard Minier z Francie. Moje radost byla veliká. Ve 14,50 jsem byla na značkách v první řadě na jeho besedě. Měl samozřejmě totálně narváno a lidé i stáli. Mluvil skvěle, a když mi na konci podepsal knihu, měla jsem pocit euforie.
Napsal mi: „Pro českou spisovatelku Šárku Bernard Minier.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.