Danka Šárková

Spisovatelka

Danka Šárková

Nabídka pořadů

Nabízím besedy pro knihovny, domovy pro seniory, školy, zájmové kluby aj.

Součástí besedy je vždy představení mé tvorby a také promítání fotek a videí z mých cest po Africe a Asii. Malou ochutnávku fotek najdete na stránce O mně
Celková doba trvání besedy je 90 – 120 min podle druhu pořadu. Více informací naleznete v letáku Informace o besedách.
Podrobnější informace k besedě pro děti jsou v letáku Krakonoš, Krkonoše a zvířátka.

NOVÁ BESEDA – Krkonoše a krkonošská kuchyně až k vám na talíř

Říká se, že když nejde Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi, a tak dorazím z Krkonoš k vám. Budu si s vámi vyprávět o tom, jak velký je to rozdíl, když z centra Prahy odejdete na samotu a celou zimu jste zasypaná sněhem. Představím vám své poslední knihy, přečtu z nich ukázky. Hlavním program však bude krkonošské vaření. Vše zdokumentováno fotkami, videi. Znáte Krkonošské kyselo, Hladkou Ančku, Muziku nebo Rozcuchanou nevěstu? Jak se takové jídlo připravuje? |Recepty si samozřejmě můžete zapsat nebo vyfotit. Naučím vás, že za relativně málo peněz se dá velice chutně uvařit, protože Krkonoše patřili k nejchudšímu kraji. Součástí besedy je vyprávění o životě horalů. Přečtu vám ukázky z posledních beletrických knih a knihy vám nabídnu se slevou až 50%. Následovat bude autogramiáda.

Cena za besedu:

1 beseda – 2000Kč

2 besedy v jeden den celkem 3500Kč

3 besedy v jeden den celkem 4500Kč

Většině knihoven se líbí spojit třeba dvě besedy dopol – 9,10 hod a pak odpol cca v 17 hod. Záleží na vás:-)) Hodně využívají i besedu ke kuchařce pro seniory-různé kluby, univerzita str.věku apod.

 

+ doprava(počítám si jen naftu – cca 4.50  Kč/km, ubytování, pokud není možno se vrátit včas domu(vždy se snažím v jednom místě mít několik besed, aby cestovné bylo co nejnižší).

 

LETÁKY KE STAŽENÍ: